WYŚLIJ CV

RODO

Sprawdź nas:

20 czerwca 2023

EVENT MANAGER

ZMB CAPITAL to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 40 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń, powiat bielski, województwo śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie propozycji planów eventów zgodnie z przyjętą strategią
  • Kosztorysowanie ofert eventowych
  • Przygotowywanie, realizacja i nadzór nad projektami i wydarzeniami
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami: ustalanie szczegółów, negocjacje, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze realizacji eventów
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane na kierunkach artystycznych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, w tym relacji z klientami biznesowymi
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność
  • Kreatywność, otwartość, elastyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość MS Office; w szczególności programu Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów na terenie Polski

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie FMCG o ogólnopolskim zasięgu, jednej z liderów w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego
  • Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Pełną treść  Klauzuli informacyjnej znajdziecie Państwo pod linkiem

WROĆ DO AKTUALNOŚĆI