RODO

Sprawdź nas:

08 grudnia 2023

Oferta pracy:
LEAN MANAGER

W związku z dynamicznym rozwojem Ustronianka Sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała k. Prudnika, woj. Opolskie/ Ustroń, woj. śląskie

(WERSJA Z POWIĘKSZONĄ CZCIONKĄ I WIĘKSZYM KONTRASTEM)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• wdrażanie oraz nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem systemu opartego na Lean Manufacturing

• identyfikowanie obszarów do doskonalenia, mapowanie procesów, wprowadzanie usprawnień i udział w tworzeniu standardów

• identyfikacja i eliminacja przyczyn problemów i strat w procesach produkcyjnych oraz logistycznych z wykorzystaniem metodologii Lean/ Kaizen, stworzenie planu działania, monitorowanie postępów

• realizacja projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości wytwarzanych produktów

• utrzymanie efektów osiągniętych przy projektach optymalizacyjnych

• wdrożenie i rozwój standaryzacji procesów produkcyjnych i standaryzacji pracy

• planowanie i przeprowadzanie szkoleń i warsztatów do wprowadzanych usprawnień

• kontrola i monitorowanie efektów wprowadzonych zmian w procesach

• zapewnienie koordynacji z innymi działami w celu opracowania jednolitego podejścia do identyfikacji i realizacji nowych możliwości

• wprowadzanie i rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji

• koordynacja i prowadzenie kultury Kaizen w celu zapewnienia ciągłej poprawy

• współudział w tworzeniu procedur, regulaminów, dokumentacji i instrukcji

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie produkcją lub pokrewne)

• doświadczenie w planowaniu i tworzeniu analiz ze szczególnym nastawieniem na optymalizację kosztów procesów produkcyjnych

• praktyczna znajomość filozofii i narzędzi Lean (m.in. 5S, A3, SMED, TPM, VSM, Kaizen)

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

• umiejętność analitycznego myślenia i planowania (potrzebne do raportowania, przygotowywania zestawień itd.)

• silna orientacja na wynik, doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy

• konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym

• umiejętność zarządzania projektami

• bardzo dobra organizacja pracy własnej

• gotowość do częstych wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

• umowę o pracę

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• motywacyjny system wynagradzania

• ubezpieczenie grupowe PZU

• pakiet socjalny i medyczny LUX MED

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Ustronianka Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000162128, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Pełną treść Klauzuli informacyjnej znajdziecie Państwo pod linkiem. https://ustronianka.com/lib/ndph09/Ustronianka_Rodo-llwd96co.pdf

WROĆ DO AKTUALNOŚĆI