POLITYKA COOKIES

RODO

Sprawdź nas:

31 grudnia 2022

Zakończenie współpracy z PZPN

Ustronianka końcem 2022 roku zakończyła wieloletnią współpracę z PZPN w zakresie wzajemnej promocji marki Ustronianka i Reprezentacji Polski w piłce nożnej jako ambasadorów narodowego sportu Polaków.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej skutecznie przyczyniła się do rozsławienia marki Ustronianka w środowisku sportowym w Polsce jak również marka Ustronianka ze swojej strony konsekwentnie wspierała Reprezentację wśród konsumentów wody mineralnej na opakowaniach swoich produktów.

Przez 7 lat współpracy łączyła nas nie tylko piłka ale również wiele wspaniałych emocji, które wraz z kibicami piłki nożnej i milionami konsumentów wody mineralnej mieliśmy okazję przeżywać wspólnie na stadionach lub przed ekranami telewizorów.

Decyzję o zakończeniu sponsorowania Reprezentacji Polski w piłce nożnej podjęliśmy  z przyczyn czysto biznesowych. Obecna strategia marketingowa zmierza do nadania marce Ustronianka nowej roli w życiu konsumentów co wymaga zastosowania innych form promocji.

Promocja sportu była, jest i będzie w DNA marki Ustronianka, ale w odpowiednio mniejszym stopniu.

Reprezentacji Polski w piłce nożnej będziemy nadal kibicować i życzymy jej sukcesów w kolejnych rozgrywkach międzynarodowych.

 

WROĆ DO AKTUALNOŚĆI